soupravy s reliéfy
soupravy hladké
konvičky s reliéfy
konvičky hladké
šálky
gaiwany
svítilny na svíčku
různé

obchodní podmínky
a způsob doručení


SOUPRAVY S RELIÉFY---------------SOUPRAVY HLADKÉ------------------
KONVIČKY S RELIÉFY--------------- KONVIČKY HLADKÉ------------------ ŠÁLKY--------------------------- GAIWANY----------------------- SVÍTILNY------------------------ RŮZNÉ------------------------

Obchodní podmínky a způsob doručení----------

Poté, co mi pošlete objednávku, Vás kontaktuji a domluvíme se na způsobu platby a dopravy. Mějte se mnou prosím strpení, někdy nemám sílu každý den kontrolovat maily, proto mi někdy odpověď trvá i déle než týden. Chcete-li se zeptat na něco rychleji, zkontaktujte mě přes telefon. Lépe pomocí sms, protože ne vždy mohu telefon zvednout (Jsem například v práci, kde to nejde). Děkuji za pochopení :-)

Upřednostňuji platbu předem na účet (informace Vám pošlu e-mailem). Pokud to pro Vás z nějakého důvodu není možné, domluvíme se individuálně e-mailem příp. telefonicky.

Zboží posílám obvykle přes českou poštu a vychází při platbě předem kolem 140 Kč za cenný balík. Případně mohu použít Zásilkovnu za 59 Kč. Pokud máte zájem o jinou formu dopravy, opět se můžeme domluvit přes e-mail.

Pokud po doručení výrobek z nějakého důvodu nebudete chtít či to prostě "nebude ono", kontaktujte mě a domluvíme se na výměně či na vrácení. Standardní doba je do 14 dní. Pokud ale například chcete někoho podarovat a nejste si například jisti, zda se mu bude dárek líbit, napište mi prosím předem, kdy dárek plánujete předat a do kdy tedy potřebujete tuto lhůtu pro navrácení prodloužit.

V případě, že by se Vám na výrobku cokoli nezdálo a přáli byste si jej vrátit, vyměnit či opravit, také mě kontaktujte a domluvíme spolu konkrétní formu nápravy.

Kontakt: krystof.balaban@seznam.cz
telefon: 777 404 713